TR AR EN UK
ECS LOGO

Temizleyici, Koruyucu ve Bakım Kimyasalları

Yüksek Kaliteli Temizleyici, Koruyucu ve Yağlayıcı Maddeler, Özel Sprey ve Kaplamalar.
ecs-teknik-sprey-urunler

ECS - Teknik Spreyler

Elektrik ve elektronik endüstrisine özel üretilmiş, servis, bakım, onarım ve revizyon işlemlerinde kullanabileceğiniz kimyasal çözümler yelpazesi. Profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere formüle edilmiş yüksek kaliteli, güvenilir teknik spreyler.

ECS Ürün Yelpazesi

temizleyici sprey

Temizleyici Spreyler

koruyucu ve yağlayıcı

Koruyucu ve Yağlayıcılar

pcb kaplama

PCB Kaplama

özel teknik spreyler

Özel Spreyler

temizleme mendilleri

Temizleme Mendilleri

TEMİZLEYİCİLER

Profesyonel kalitede temizleyiciler, fluks artıkları, gresler, yağlar ve elektik kontaklarında oluşan oksit katmanları gibi farklı temizleme gereksinimlerini karşılayacak teknik performansa göre özel olarak geliştirilmiştir.

CONTACT CLEANER

CONTACT CLEANER

Contact Cleaner, yüzeylerdeki kiri ve yağı temizleyen bir solvent temizleyicidir. Güçlü ve dengeli bileşimi solventleri, gresi ve diğer maddeleri yüzey gözeneklerinden hızla uzaklaştırır. Hızlı buharlaşır ve kalıntı bırakmaz.

ISOPROPANOL

ISOPROPANOL

Elektronik kartlar, mekanik parçalar, lehim artıkları, hassas aletler ve optik teçhizatların temizliğinde her türlü hafif kiri hızlı ve güvenilir bir şekilde temizler. Malzemelere zarar vermeden hızla buharlaşır ve kalıntı bırakmaz.

FLUX-OFF

FLUX-OFF

Flux-Off, çok güçlü bir fluks gidericidir. Renksiz, kokusuzdur ve kalıntı bırakmaz. Baskılı devre kartlarını ve elektronik bileşenleri temizlemek için mükemmeldir. Flux-Off, herhangi bir elektronik tamircisi veya üreticisi için olmazsa olmazdır.

OXYD-OFF

OXYD-OFF

Oxyd-Off, metalik yüzeylerdeki sülfür katmanlarına ulaşarak etkin bir temizlik sağlayan devrim niteliğinde bir üründür. Özel inhibitörleri sayesinde uzun süreli yağlama ve korozyon koruması sağlar. Direnç, voltaj  düşümü gibi sorunların çözümünde  kullanılabilir.

SPRAYWASH

SPRAYWASH

Mükemmel nüfuz ediciliği ve akıcılığıyla üstün bir yağ gidericidir. Oksitlenmiş yüzeyleri, elektronik konnektörleri, bileşenleri, anahtarları ve röle gibi parçaları temizler. Ayrıca oksit ve kükürt tabakalarının uzaklaştırılırmasında Oxyd-Off 'dan sonra kullanılabilir.

ELECTRO DEGREASES

ELECTRO DEGREASES

Elektronik ve mekanik parçalardaki yağ lekelerini, gresi hızlı ve güvenli bir şekilde çıkaran, nem ve su itici etkiye sahip özel bir karışımdır. Ayrıca cila, pas, mum gibi ağır kirleri de temizler. Ve kalıntı bırakmadan buharlaşır.

KORUYUCU VE YAĞLAYICILAR

Her türlü yağlama ve koruma gereksinimleri için korozyon ve oksitlenme önleyici ince film elektriksel yalıtıcı, koruyucu ve yağlayıcı ürün yelpazesi.

MULTI

MULTI

Hassas yüzeyleri korumak için görünmez bir ince film tabakası sağlar. Tüm plastik, kauçuk ve boyalarda güvenle kullanılabilir. Ayrıca korozyona ve oksidasyona neden olan suyu da iter. Hareketli parçaları yağlar. Motorların ve hareketli parçaların çalışma performansını iyileştirir, kısa devreleri ortadan kaldırır, korozyon ve oksidasyondan korur.

SPRAYOIL

SPRAYOIL

Güçlü, çok ince, asitsiz mükemmel acil durum çalışmasına sahip yağlayıcıdır. -40°C ile +170°C arası sıcaklık aralığında ISO VG10 standardına göre yağlama filmi çok dayanıklıdır ve sakız gibi olmaz. Su ve nemi iter, hareket eden her şeyi yağlar hassas mühendislik, bakım ve onarım çalışmalarında iyi bir korozyon koruması sağlar.

SILICONE

SILICONE

Yüksek kaliteli, ince ve kurumayan temiz bir silikon yağı film tabakası oluşturur. Çok iyi bir su ve nem tamponu oluşturur. -50°C'den +200°C'ye kadar ısı dayanımı, 12kV/mm dielektrik direnci ile sızıntıyı ortadan kaldırır. Kaçak akım, korona etkilerini, kısadevreleri önler ve yalıtır.

KONFORMAL KORUYUCU KAPLAMA

Akrilik ve poliüretan reçine bazlı, yüksek kaliteli tek bileşenli PCB Kartları ve elektronik komponentler için özel konformal koruyucu koruyucu kaplama çeşitleri. Soğuk galvanizleme için mükemmel galvanik korozyon önleyici kaplama.

PLASTIC akrilik konformal koruycuu pcb kaplama

PLASTIC

PCB üzerinde, asitlere, tuza, mantara, aşındırıcı buharlara, termal strese, mekanik suistimale, alkaliler, alkoller, nem ve sert çevre koşullarına karşı koruyan parlak, esnek ve koruyucu bir film oluşturur. –70°C ila +120°C sıcaklık aralığında MILSPEC MIL-1- 46058C standardında devreyi korur.

URETHANE-CLEAR üretan konformal koruycuu pcb kaplama

URETHANE-CLEAR

Yüksek mukavemetli, sert, kararlı, esnek ve aşınmaya dayanıklı koruyucu ve yalıtkan bir bir film tabakası oluşturan PCB uyumlu kaplamadır. Üretan kaplanan kartları şunlara karşı korur: Nem, tuzlu aşındırıcı buharlar, mantar, termal ve mekanik stres gibi zararlı çevre koşulları.

ZINC - BRIGHT

ZINC - BRIGHT

Korozyon ve pasa karşı soğuk galvanizleme spreyi kaplandığı metal yüzeyde sert ve esnek bir katman oluşturur. %99,5 saf çinko pigmentleri ve bağları sayesinde aktif galvanik koruma sağlar. Çizilme ve aşınma durumlarında dahi pas oluşumunu önler. DIN 50976 ve Milspec normlarını karşılar.

ÖZEL SPREYLER

Yüksek basınçlı hava ile hassas anti-statik toz temizleme ve arıza tespitleri için dondurucu freezer, etiket sökmek için özel etiket sökücü ve benzeri püskürtücü sprey ürünler.

DUSTER NF

DUSTER NF

Hassas temizlik gerektiren uygulamalarda ve sıvı çözücülerin kullanılamadığı yerlerde kullanılır. Güçlü basınçlı jet hava püskürtme eylemi ile parçacıkları erişilemeyen alanlardan anında kaldırır. Son derece saf temizleyici basınçlı hava yanıcı içermez. Kritik elektronik ve optik ekipmanların temizliğinde idealdir.

BOOSTER

BOOSTER

Booster normal püskürtücülerden 4 kata kadar güçlü, %99,9 ve < 0,2 mikrona kadar saf, yanıcı olmayan bir profesyonel basınçlı temizleyici spreydir. Ulaşılması zor alanlara etki eder. Özel teknolojisi sayesinde sıvılaştırılmış gaz hemen buharlaşır ve son derece güçlü bir basınç ortaya çıkarır. En ağır toz partiküllerini bile kaldırır. 

DUSTER FL

DUSTER FL

Saf ve güçlü basınçlı gazlı sprey toz sökücü. DUSTER-FL mikroskobik olarak temizdir, nemsizdir ve sıvı çözücülerin uygun olmadığı yerlerdeki uygulamalar için geliştirilmiştir. Son derece saf temizleyicidir. DUSTER -FL hızlı ve güvenli bir şekilde her türlü ekipmandaki tozu, tüyleri ve oksitleri temizler.

SCREEN

SCREEN

Cam, plastik, seramik ve metallerden, özellikle LCD ve TFT ekranlardan kir ve yağ izlerini çıkarmak için kullanılır. Bulaşmaz, leke yapmaz, çizik, çizgi veya aşınma yapmaz. Toz, yağ, kir, parmak izleri ve nikotin gibi maddeleri temizler. 

LABEL-OFF

LABEL-OFF

Yapışkan etiketleri çıkarmak zaman alan ve sinir bozucu bir işlemdir. Yapıştırıcı kalıntısının tamamını çıkarmak zordur. Label-off kağıda nüfuz edip etiketin yapışkan gücünü ortadan kaldırdığı için kağıt vb. etiketlerdeki yapıştırıcıyı yüzeye zarar vermeden hızlı ve kolay bir biçimde kaldırır.

FREEZER

FREEZER

FREEZER-FL dondurucu sprey, elektronik devreleri, -50°C'ye kadar düşük sıcaklıklara soğutur. Arızalı ve kusurlu devre elemanlarını tespit etmeye yarar. Ayrıca soğuk lehim kontrolü ve lehim sökümünde kullanılır. Malzemeler için zararsız ve saf içeriği hemen buharlaşır ve iz bırakmaz. 

TEMİZLEME MENDİLLERİ

Dermatolojik olarak test edilmiş, güçlü ve susuz temizleme mendilleri ellerinizdeki ve araç gereçlerdeki kiri gevşetir ve çözer, ardından mendile emer ve kiri yok eder.

ELIX 90 WIPES

ELIX 90 WIPES

Su olmadan inatçı kirleri, yağı, balmumu, kir, mürekkep, sızdırmazlık ürünleri, poliüretan (PU), yapıştırıcılar, boya, katran, gres vb. maddeleri temizler. Islak mendiller ile ellerinizi temizledikten sonra hala araçları ve diğer ekipmanları etkili bir şekilde temizlemek için kullanabilirsiniz. 27 x 31 cm boyutunda, 90 adet güçlü, çift dokulu, çek kopart, mendil kovasında gelir.

ELIX 18 WIPES

ELIX 18 WIPES

Su olmadan solventle ıslantılmış hızlı ve çok etkili El ve alet temizleme sistemi. İnatçı kirleri, yağı, balmumu, kir, mürekkep, sızdırmazlık ürünleri, poliüretan (PU), yapıştırıcılar, boya, katran, gres vb. maddeleri temizler. Ellerinizi temizledikten sonra araç gereç temizliğinde etkili şekilde kullanım. Bir kutuda 21 x 15 cm boyutunda, çek kopart, 18 güçlü çift dokulu mendil.

ELIX SINGLE SACHET

ELIX TEKLİ POŞET

Tek Poşetli solvente batırılmış mendil, susuz hızlı ve çok etkili bir el ve alet temizleme mendilidir. İnatçı kirleri, yağı, mumu, kiri, mürekkebi, mastikleri, poliüretanı (PU), yapıştırıcıları, boyayı, katranı, gresi vb. çıkarır. Bir torba çift dokumalı ıslak mendil eşyalarınızı, ellerinizi ve araç gereçlerinizi mükemmel temizler.

FİYAT TEKLİFİ ALIN

İhtiyacınız olan malzemeler bize bildirin size geri dönelim.

Site içi Arama

Pro SMT Elektronik AŞ

Adres: Yeşilbağlar Mah., Selvili Sk., No:2, A313, 34893, Pendik, İstanbul

Telefon: +90 216 652 2300

Fax: +90 216 652 1913

E-posta: info(at)prosmt.com

Servis: servis(at)prosmt.com

Satış: satis(at)prosmt.com

copyright

© Telif Hakkı 2016-2022, Pro SMT Elektronik AŞ