TR AR EN UK
prosmt-logo

ProSMT Elektronik Hakkında

Elektronik Üretim Teknolojileriyle Sizi Buluşturalım

İsteklerinizi gerçekleştirebilmek için en yeni ürün, çözüm ve hizmetler.

ProSMT Elektronik şirketi elektronik üretim teknolojilerinde uzmanlaşmıştır; Elektronik üreticilerine sermaye ekipmanı, sarf malzemeleri ve teknik servis desteği sağlar. Mikro elektronik ve fotovoltaikler de şirketin bir başka büyüyen işidir.

Firma, imalat ve tamir işlerinde yüksek hedefleri olan, kaliteye odaklanmış şirketlere, atelyelere ve yatırımcılara isteklerini gerçekleştirebilmeleri için ürün, çözüm ve hizmetler sunuyor.

prosmt award

Son teknolojilere sahip olduğunuzda, yatırım ekipmanlarınız emin ellerdeyse, işletmeniz daha verimli ve karlı olur. Bu nedenle elektronikte lehimleme, SMD dizgi, kalite kontrol ve test sistemleri kurup devreye almanız için satış, danışmanlık ve satış sonrası desteklerini doğru bir kaynaktan aldığınızda işletmenizin geleceğini güvenceye alırsınız.

ProSMT şirketi, sermaye ekipmanı ve üretim hatları ile ilgili müşteri taleplerini, güncel teknolojiler, rekabet şartları ve belirlenen teknik ihtiyaçlara göre boyutlandırıp, projelendiriyor ve anahtar teslim devreye alıyor.

prosmt bina

Firma kadrosu yirmi yılı aşkın bir süredir profesyonel deneyim, sektör bilgisi ve tecrübeye sahip çalışanlardan oluşuyor. İşte şimdi bu birikimlerin, eritme potasında ortak bakış açısı ve şirket kültürü ile harmanlanmasıyla size aradığınız hizmeti sunuyor.

Şirketin 28 tam zamanlı çalışanından 26'si, lisans/Y.lisans eğitimli beyaz yakalı personelden oluşmaktadır. Çalışanlardan 21 kişi İstanbul merkez, 2 kişi Ankara'da, 5 kişi ise Manisa ve İzmir illerinde ikamet etmektedir.

Çalışanlarının demografisi ile de ProSMT, servis işçiliğinin ve ürün kalitesinin güvence altına alınması konusundaki hassasiyetini belli eder. Keza benzer şekilde, satışı yapılan markalar kendi alanlarında kanıtlanmış bir üne sahiptir.

 

prosmt-warehouse
prosmt-warehouse
prosmt-office
Prosmt general manager Huseyin Yilmaz

Genel Müdürden Mesaj

Birinci önceliğimiz, yüksek teknoloji gerektiren, zorlu üretim prosesleri ile ilgili müşteri teknik taleplerine cevap verebilecek, başarısı kanıtlanmış ürün ve mühendislik çözümleri sağlamaktır.

Çünkü müşterilerimizle uzun vadeli iş ilişkileri kurmak için onların basit ihtiyaçlarını karşılamayı yeterli görmüyoruz. Bu nedenle onları daima bir basamak daha yükseltecek çözümleri sunabilmenın peşindeyiz.

Hüseyin Yılmaz

Genel Müdür, ProSMT Elektronik

Site içi Arama

Pro SMT Elektronik Merkez Ofis

Adres: Yeşilbağlar Mah., Selvili Sk., No:2, A313, 34893, Pendik, İstanbul

Telefon: +90 216 652 2300

Fax: +90 216 652 1913

E-posta: info(at)prosmt.com

Servis: servis(at)prosmt.com

Satış: satis(at)prosmt.com

copyright

© Telif Hakkı 2016-2019 prosmt.com