TR AR EN UK
prosmt-logo

ProSMT Elektronik AŞ Hakkında

Elektronik Üretim Teknolojileriyle Sizi Buluşturalım

İsteklerinizi gerçekleştirebilmek için en yeni ürün, çözüm ve hizmetler.

Elektronik üretimi karmaşık ve pahalı bir süreçtir. Doğru ekipmanı bulmak zor ve işi yapacak doğru insanları bulmak zor. Elektronik üretimi rekabetçi bir endüstridir ve doğru ekipmana veya insanlara sahip değilseniz, fırsatları kaybedersiniz.

Pro SMT Elektronik Anonim Şirketi, elektronik imalat ihtiyaçlarınız için gerekli her şeye sahiptir. SMD, TH ve mikroelektronik yatırım ekipmanlarından, sarf malzemeleri ve teknik servis desteğine kadar.

Elektronik komponent tedariki, anahtar teslimi solar panel üretim tesisleri devreye alınması, test ve otomasyon sistemleri tasarımı ve mühendislik hizmetlerini tek kaynaktan temin edin.

Firma, imalat ve tamir işlerinde yüksek hedefleri olan, kaliteye odaklanmış şirketlere, atelyelere ve yatırımcılara isteklerini gerçekleştirebilmeleri için ürün, çözüm ve hizmetler sunuyor.

prosmt award

Güncel Teknolojilere Sahip İyinin En İyisi Ürünler

Son teknolojilere sahip olduğunuzda, yatırım ekipmanlarınız emin ellerdeyse, işletmeniz daha verimli ve karlı olur. Bu nedenle elektronikte lehimleme, SMD dizgi, kalite kontrol ve test sistemleri kurup devreye almanız için satış, danışmanlık ve satış sonrası desteklerini doğru bir kaynaktan aldığınızda işletmenizin geleceğini güvenceye alırsınız.

ProSMT şirketi, sermaye ekipmanı ve üretim hatları ile ilgili müşteri taleplerini, güncel teknolojiler, rekabet şartları ve belirlenen teknik ihtiyaçlara göre boyutlandırıp, projelendiriyor ve anahtar teslim devreye alıyor.

Tesis ve Ofisler

ProSMT, 40-50 kişilik kendi alanlarında uzman, tamamı beyaz yaka ekibiyle, İstanbul Helis Beyaz Ofis İş Merkezinde 360m2 Ofis, 400m2 Depo, 100m2 Showroom, 100m2 Teknik Servis birimlerinde, ayrıca, Ankara, İzmir ofisleri ve Yalova tesislerinde müşterilerine hizmet üretiyor.

prosmt bina

20 Yılı Aşkın Deneyim ve Kalite Güvencesi

ProSMT kadrosu yirmi yılı aşkın profesyonel deneyim, sektör bilgisi ve tecrübeye sahip çalışanlardan oluşuyor. Bu birikimlerin, eritme potasında ortak bakış açısı ve şirket kültürü ile harmanlanmasıyla Avrupa'dan Servis ödüllü ISO9001 kalite standartlarında ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Kalite sertifikasıyla aradığınız hizmeti sunuyor.

Çalışanlarının demografisi ile de ProSMT, servis ve ürün kalitesinin güvence altına alınması konusundaki hassasiyetini belli eder. Keza benzer şekilde, satışı yapılan markalar kendi alanlarında kanıtlanmış bir üne sahiptir.

 

İstanbul Depo ve Ofis

Ödüller ve Sertifikalar

2018 Yamaha Motor Avrupa En İyi Servis Ödülü
2018 Yamaha Motor Avrupa En İyi Servis Ödülü
2020 Yamaha Motor Avrupa En İyi Distribütör Ödülü
2020 Yamaha Motor Avrupa En Değerli Distribütör Ödülü
2020 Yamaha SEC X-Ray Sistemleri En İyi Distribütör Ödülü
2020 SEC X-Ray Sistemleri Mükemmel Distribütör Ödülü.
2020 ISO9001 Kalite Yönetim Sertifikası
Prosmt general manager Huseyin Yilmaz

Genel Müdürden Mesaj

Birinci önceliğimiz, yüksek teknoloji gerektiren, zorlu üretim prosesleri ile ilgili müşteri teknik taleplerine cevap verebilecek, başarısı kanıtlanmış ürün ve mühendislik çözümleri sağlamaktır.

Çünkü müşterilerimizle uzun vadeli iş ilişkileri kurmak için onların basit ihtiyaçlarını karşılamayı yeterli görmüyoruz. Bu nedenle onları daima bir basamak daha yükseltecek çözümleri sunabilmenın peşindeyiz.

Hüseyin Yılmaz

Genel Müdür, ProSMT Elektronik

Site içi Arama

Pro SMT Elektronik AŞ

Adres: Yeşilbağlar Mah., Selvili Sk., No:2, A313, 34893, Pendik, İstanbul

Telefon: +90 216 652 2300

Fax: +90 216 652 1913

E-posta: info(at)prosmt.com

Servis: servis(at)prosmt.com

Satış: satis(at)prosmt.com

copyright

© Telif Hakkı 2016-2022, Pro SMT Elektronik AŞ